Zachęcam y Państwa do zapoznania się z dość intrygującą kuracją oczyszczającą tzw. KURACJĄ NEERA. W sklepie można dowiedzieć się szczegółów i otrzymać ulotkę opisującą cały proces kuracji oraz nabyć sok o pojemności 1 litra. Zachęcamy do lektury.

Kuracja Neera to post zdrowotny, trwający od 1 do 10 dni, podczas którego zwykły pokarm jest zastąpiony pokarmem płynnym, pysznym i odżywczym napojem sporządzonym z Naturalnego Syropu z Drzew, soku z cytryny, wody i pieprzu Cayenne (chilli). Kuracja Neera nie jest dietą odchudzającą, ale programem zdrowotnym mającym na celu usunięcie toksycznych, chorobotwórczych złogów. Utrata wagi jest efektem ubocznym kuracji. U osób z nadwagą odnotowuje się średni spadek wagi 3-5 kg w 7 dni, 5-8 kg w 10 dni. U osób szczupłych nie ma takiego spadku wagi, gdyż kuracja nie narusza zdrowej tkanki.

Naturalny Syrop z Drzew

Naturalny Syrop z Drzew firmy Madal Bal został skomponowany w Szwajcarii z połączenia czystego kanadyjskiego klonu z syropami palmowymi południowo-wschodniej Azji. Potrzeba było pięciu lat i tysięcy testów, aby wyprodukować mieszaninę, która spełnia wymagania Kuracji Neera.

Podczas Kuracji Neera ciało oczyszcza się z nieczystości. Dalsze wchłanianie toksyn w czasie kuracji w formie przetworzonych produktów zniweczyłoby efekty programu. Dlatego Naturalny Syrop z drzew MADAL BAL wykorzystuje tylko najczystszy sok, ze specjalnie wyselekcjonowanych drzew, rosnących w naturalnym, wolnym od skażenia środowisku. Jego produkcja jest niezwykle staranna.

Rezultaty oczyszczania

Osoby, które przeprowadziły Kurację Neera donoszą o wielu niezwykłych rezultatach. Możemy odnieść bardzo wiele korzyści dla naszego zdrowia, kiedy oczyścimy organizm z toksyn. Dzieje się tak dlatego, że pozbywamy się źródła choroby - przeciążenia toksynami. Przez lata gromadzą się one w naszym organizmie, aż w końcu stają się takim obciążeniem, że nasze naturalne mechanizmy obronne przestają funkcjonować i stajemy się podatni na różne infekcje i choroby. Dlatego od wieków stosuje się "nie jedzenie" do leczenia chorób. Pamiętajmy, że Hipokrates, ojciec zachodniej medycyny, zalecał posty w przypadku wielu chorób. A Paracelsus mawiał: "Oczyszczenie jest wewnętrznym doktorem".

Osoby, które przeprowadziły Kurację Neera zauważają:

  • znaczną utratę wagi
  • lepszą przemianę materii
  • ujędrnienie skóry - redukcję cellulitisu
  • harmonię emocjonalną i zwiększoną witalność
  • pozbycie się częstych przeziębień i gryp
  • zmniejszenie się uzależnienia od używek
  • poprawę wzroku
  • wzmocnienie włosów i paznokci
  • lepszą koncentrację i jasność umysłu.